Hizmetlerimiz

Seo
Danışmanlığı

Google'da ilk sırada yerinizi alın!
Hizmetlerimiz

Seo
Danışmanlığı

Google'da ilk sırada yerinizi alın!
Hizmet

SEO

Yükselmeye Hazır Olun!

Google Optimizasyonu Seo

Google veya benzeri arama motorlarında web sitelerinizin ön sıralara  yükselmesi için gereken bazı küçük kurallar vardır. Bu kurallara  uymadığınız takdirde sayfalarınız ön sıralarda olmayı haketse bile arama motorlarında ön sıralara yükselmeyebilir. Bu nedenle web siteleri tasarlanırken güncel, müşteri tarafından  istenilen anahtar kelimeler ile uyumlu sayfaları ön sıralara  yükseltmekteyiz. Bu sebepler yapmış olduğumuz web tasarımlar,  uzmanlaşmış, profesyonel yeni tekniklerle istediğiniz anahtar kelimeler
ile web sayfalarınızı ön sıralara çıkartmak için emin adımlar ile yürüyoruz…

SEO Nedir?

SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEOolmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Her geçen gün interaktif ortamda fazlasıyla hissedilen ticaret hacminin boyutu giderek artmaktadır. Bununla birlikte her geçen gün kendini internet ortamına entegre eden firma sayısı da hiç de azımsanacak gibi değil. Ticaret hacminin büyük çoğunluğunun internet üzerinden dönmesi ve birçok firmanın da artık internet üzerine kaymasıyla birlikte Google üzerinde yaşanan rekabette kızışmaya başladı.

Google son dönemde yaptığı güncellemeler ile birlikte aramalarda ilk sayfada çıkmayı oldukça zorlaştırdı ve sıkı çalışma yapılması gerektiğini belirtti. Bunun sonucunda da birçok kurumsal firma Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti almaya başladı. Tabi bu durum yine güçlü bir rekabet ortamı yarattı. Bu nedenle üst sıralarda çıkmak isteyen ve burada kalıcı olmak isteyen firmaların SEO Danışmanlığı alırken dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

SEO Danışmanlığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Danışmanlık hizmeti alırken SEO uzmanlarına sormanız gerekenler olacaktır. Eğer bu sorulardan aldığınız cevaplar sizi tatmin ediyorsa doğru yerdesiniz demektir.

Seo Danışmanınızdan Beklentiniz Nedir?

Danışmanlık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri sizin ne istediğinizdir. Bu noktada Google Search çalışanı Maile Ohye isimli çalışan şöyle bir ifadede bulunuyor; “İyi bir ürününüz ve iyi bir ekibiniz varsa başarı sizin için kaçınılmazdır. Bu nedenle önce temelinizi sağlam atın. Ayrıca 1, 2, 3 ay gibi sürelerde size X kadar kelimede ilk sıra garantisi veren kişilere de güvenmemenizi söylüyor. Başarı elde etmek istiyorsak sitenin analiz ve ayar işlemlerinden sonra minimum 4 ay ile 1 yıl gibi sürelerde istenilen noktaya yaklaşabileceğini söylüyor.”

4 ay ile 1 yıl size uzun bir süre gibi gelebilir. Ancak SEO sabır işidir ve anlık çözümler sizin işinize yaramayacaktır. Bu süreçte yapacağınız çalışmalar ile sitenizin önünde yer alan uzun bir süreci garanti altına alabilirsiniz

Bekleyin ve Dikkatli Dinleyin!

SEO uzmanı olarak işe alacağınız kişiye veya Kurumsal SEO Danışmanlığı alacağınız firmayla görüşmeniz sırasında gözlemleriniz sizin için önemli olacaktır. Eğer karşıdaki kişi veya kişiler görüşme sırasında firmanız hakkında ön bilgi toplamışsa, size çok soru soruyor ve bilgi almak istiyorsa bu önemli bir artıdır. Bu sizinle çalışacağınız süreç boyunca yapılacakların bir göstergesi olacaktır.

Görüşme sırasında sizin sorduğunuz sorulara verdiği cevaplar özellikle Google dokümanlarına dayanıyorsa bu da bir artı olarak nitelendirilebilir. Çünkü Google yaptığı açıklamalarda net olarak belirtmese de tek yetkili benim izlenimini vermektedir. Ayrıca zaman zaman Google çalışanlarının verdiği röportajlarda bu böyledir demek yerine tavsiyeler üzerinden gittiğini görürsünüz.

SEO Ajansı’nın Referanslarını Ayrıntılı İnceleyin

Çalışmayı düşündüğünüz firmanın veya kişinin kurumsal SEO danışmanlığı verdiği referanslarını mutlaka isteyiniz. Bu firmalarla alakalı geçmiş dönemde yapılan çalışmalar hakkında bilgi isteyin. SEO danışmanınız verdiği referanslar hakkından size kesin bilgiler vermekten kaçınıyorsa aldığınız referanslardan sonra referans gösterilen firmanın yetkilileriyle de görüşerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

SEO Analiz ve Stratejilerini Talep Edin!

Çalışmayı düşündüğünüz kişiden siteniz için temel bir analiz ile birlikte siteniz için yapılması planlanan bir strateji talep edin.

Tüm bu maddelerden sonra size karar vermek düşecektir. Önceliğiniz karşı tarafı analiz etmek olmalıdır. Karşı taraf gerçekten işi almak için çaba sarf ediyor mu? Eğer öyleyse her şey yolunda demektir.

Google Optimizasyonu Seo
İnternet teknolojisi firmaları sanal dünyada hızla gücüne güç katmaktadır. Bu nedenle firmalar web sitesi vasıtasıyla reklamlarını minimum maliyet ile sanal dünyada yayınlamaktadır. Web sitesi, web tasarım demek günümüzde pazarlama ve satış konularında herkesten bir adım önde olmak demektir. Çünkü web sitesi olmayan bir firma, büyüme konusunda kapalı durumdadır. Web siteleri ticari alanlarda satışları arttırma ve yeni pazarlar keşfetmeye
kolaylık sağlamakta olup, firmanıza yepyeni müşteriler kazandırır ve size en ucuz, en kolay ve en hızlı iletişim sunmaktadır. Web sitesi aynı sektörde olan
rakip firmalar karşısında’da size güçlü bir imajınız olanağı sağlamaktadır.

Bu Hizmetten Yararlanmak mı İstiyorsunuz?

Bizimle
İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin, sizin için neler yapabileceklerimiz öğrenin.
Bu Hizmetten Yararlanmak mı İstiyorsunuz ?

Bizimle
İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin, sizin için neler yapabileceklerimiz öğrenin.

Bize Ulaşınİletişim Bilgilerimiz

Bizimle ofisimizde sıcak bir kahve içmek ister misiniz?
Adres
İncilipınar Mah. Nişantaşı Sokak,
Cazibe İş Merkezi No: 1001
Telefon
0 (541) 972 11 01
Email
info@narmedyaajans.com

Copyright by Nar Medya Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright by Nar Medya Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.