Periactin Pills To Gain Weight Buy Famvir Online Australia Where Can I Buy Clomid And Nolvadex Viagra Pills Beijing Buy Abilify Online
logo
Digiboard
Digiboard bugün markalarına, Pazarlama ve Marka İletişimi alanında yenilikçi ve öncü yaklaşımı ile konvansiyonel mecralardan çok farklı ve etkili yaklaşımıyla hedefe yönelik doğrudan iletişim sağlayan, kapalı devre digital reklam mecraları pazarlama hizmeti vermektedir.
Rakip firmalar karşısında’da size güçlü bir imajınız olanağı sağlamaktadır. Alışveriş Merkezleri, Havalimanları, Sağlık Merkezleri ve Market Zincirlerinde kurduğu dijital reklam iletişim platformları ile farklı bir mecra yaratan Digiboard, markaların hedef kitleleriyle doğru yerde, doğru zamanda ve doğru mesajla buluşmasını sağlayan dinamik bir çözüm ortağı ve yeni bir medya gücüdür.
Alışveriş merkezleri son yıllarda özellikle büyükşehirlerde sayılarının artmasıyla reklam dünyasının vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiştir. Her türlü ihtiyacın karşılandığı AVM’lerde müşterilerin büyük çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor ve onları genç nüfusla erkekler takip ediyor. Yapılan araştırmalara göre eğlence amaçlı dışarı çıkan 100 insandan 39’u vakit geçirmek için alışveriş merkezlerini tercih ediyor. İnsanların ortalama 3 saatlerini geçirdikleri alışveriş merkezleri reklam verenler için de oldukça avantajlı bir mecradır.  Bünyemizde bulunan  Gaziantep Hava Alanı  gün içinde faaliyet gösterdiği 12 saat boyunca yayın yapan ekranlar sayesinde yılda 100.740.000 kişiye ulaşabilirsiniz.
digiboard ile ilgili görsel sonucu
Web Tasarım